رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 17 مهر 1399 - 21:26

نوای جنوب:مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهرگفت: شمار تخت‌های بیمارستانی ویژه بیماران کرونایی در این استان از ۱۸ تخت تیرماه اکنون به ۷۴ تخت افزایش یافته است.

 

نوای جنوب:دکتر زهرا نویدی فرد روز پنج‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران  افزود: اکنون بیمارستان سلمان فارسی بوشهر با ۵۸ تخت بستری بعد از بیمارستان شهدای خلیج فارس بیشترین تعداد بیماران کرونایی استان را به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: از مجموع ۲۶۰ تخت بستری درمان تامین اجتماعی استان بوشهر ۷۴ تخت در دو بیمارستان سلمان فارسی بوشهر و بیمارستان حضرت نبی اکرم (ص) عسلویه برای درمان بیماران کرونایی اختصاص پیدا کرده است.

نویدی فرد ادامه داد: از آغاز شیوع کرونا در کشور کادر درمانی تامین اجتماعی استان دوشادوش سایر مراکز درمانی ایثارگرانه در راه خدمت به بیماران تلاش کرده و حتی در این راه سلامتی تعدادی از آنان به مخاطره افتاده و شهیدی نیز تقدیم راه سلامت کرده است.

وی گفت: با وجود ابتلای قریب به ۳۰۰ نفر از کادر درمان تامین اجتماعی استان به ویروس کرونا و فشار ناشی از شرایط کرونایی هیچ‌گونه خدمتی معطل نمانده و تلاش شده با به ‌کارگیری نیروی های جایگزین خدمات درمانی دچار وقفه نشود.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توجه به توصیه‌های پیشگیری از ابتلا به کرونا از سوی مردم کمک بسیار بزرگی به کسانی است که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و در معرض آسیب جدی این بیماری قرار دارند.

وی افزود: از مردم عاجزانه  تقاضا می‌شود تا با ساده انگاری این بیماری نیروهای زحمتکش درمانی را خسته نکنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دکتر نویدی فرد

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار