رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 07 تير 1399 - 18:49

نوای جنوب:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اعلام کرد که حمله کنندگان به خودروی پلیس و ضاربان مامور انتظامی، در شیراز دستگیر شدند.

نوای جنوب:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس اعلام کرد که حمله کنندگان به خودروی پلیس و ضاربان مامور انتظامی، در شیراز دستگیر شدند.

سرهنگ کاووس محمدی شنبه 7 تیر به خبرنگاران گفت: شامگاه جمعه، وقوع یک فقره درگیری خانوادگی به مرکز 110 اعلام و بلافاصله گشت به محل اعزام شد اما خودروی پلیس در محل از سوی افرادی هدف تیراندازی قرار می‌گیرد.

او گفت: در این حادثه 2 نفر با کمین در محل، پس از مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کردند که براثر آن یکی از کارکنان کشت کلانتری 21 کوی زهرا، مورد اصابت ساچمه قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

محمدی با بیان اینکه حمله کنندگان به خودروی پلیس و ضاربان مامور گشت، ظرف مدت کمتر از 3 ساعت شناسایی و دستگیر شدند، گفت: متهمان در حین حضور پلیس در مخفیگاهشان، به سمت ماموران تیراندازی کردند که این امر موجب درگیری شد و یکی از متهمان مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

معاون انتظامی فارس با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه شکاری و مهمات مربوطه کشف شده است، گفت: پس از تشکیل پرونده، متهمان، تحویل مراجع قضایی شدند.

محمدی همچنین خاطرنشان کرد که وضعیت جسمی مامور مجروح شده پلیس فارس، خوب گزارش شده است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شیراز

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار