نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 04 خرداد 1399 - 22:08

نوای جنوب:اجرای طرح‌های آبرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر تسریع یافته به‌گونه‌ای که بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در آستانه فصل تابستان طرح‌های آبرسانی یکی پس از دیگری وارد مدار می‌شود.

نوای جنوب:عبدالحمید حمزه‌پور با بیان  اینکه  سال گذشته ۲۳ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شد اظهار داشت: افتتاح این طرح‌ها روند بهبودی تامین آب و حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاها  بهبود داده و این در حالی است که امسال طرح‌های مهمی افتتاح می‌شود.

وی از افتتاح طرح‌های آبرسانی در سال جاری خبر داد و  بیان کرد: با اجرای طرح‌های مختلف  امسال پیش بینی می‌شود ۲۹ حلقه چاه پس از حفر تجهیز و کف شکنی در دالکی، پشتکوه، خورموج، اهرم، دیر، جم، کنگان، دیلم، و در بخش روستایی ۴ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شود.

افتتاح این طرح‌ها رضایت‌مندی مردم نسبت به تامین اب آشامیدنی افزایش داده به‌گونه‌ای که امام جمعه دیر امروز در خطبه‌های نماز عید سعید فطر از خدمات شرکت آب و فاضلاب قدردانی کرد.
حجت‌الاسلام سید علی حسینی در خطبه‌های نماز جمعه تصریح کرد: اهالی شهرستان دیر مدت ها خواستار رسیدگی به وضعیت افت فشار آب شده بودند که با تلاش و پیگیری‌های حسن زائری مدیر جوان بومی، مشکل آب این شهرستان برطرف شد.

وی بیان کرد:  از رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان دیر و پرسنل این اداره کمال تشکر و قدردانی می‌شود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حمزه پور

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار