نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 18 فروردين 1399 - 19:58

نوای جنوب:کبر محمودی در گفتگویی بانوای جنوب در خصوص  تقدیر از متولیان سلامت اظهار داشت: شهرستان دیر یکی از شهرستان های فعال کشور در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا بوده است.

نوای جنوب:اکبر محمودی در گفتگویی بانوای جنوب در خصوص  تقدیر از متولیان سلامت اظهار داشت: شهرستان دیر یکی از شهرستان های فعال کشور در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا بوده است.
نماینده فرماندار شهرستان دیر افزود: با همراهی مردم و تلاش و فعالیت شبانه روزی همه اقشار بویژه قرارگاه شفا(موکب بیت الزهرا)، شبکه بهداشت و درمان، شرکت متانول کاوه ، سپاه سرفراز، بسیجیان دلاور، گروه های جهادی و مردمی، دیر به عنوان شهرستان بدون ویروس کرونا شناخته شده است.
وی اضافه کرد:  با حرکت جهادگونه مردم شهرهای دیر، آبدان، بردخون، دوراهک  و بردستان در زمینه تولید دستکش و ماسک، نیاز شهرستان رفع شد.
محمودی ادامه داد: ضدعفونی و گندزدایی شهرستان و استقرار ایستگاه های بازرسی در شهرستان حرکت ماندگاری در تقویت سلامت مردم بوده است‌.
وی از همراهی و حمایت همه مسولان و مدیران شهرستان بویژه امام جمعه و فرماندار تقدیر کرد و خواستار مشارکت اقشار مردم تا شکست این ویروس منحوس شد.

برچسب ها:
دیر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار