نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 فروردين 1399 - 19:55

نوای جنوب: رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) برازجان استان بوشهر گفت: ۲ مرکز نیکوکاری زیر مجموعه این نهاد روزانه ۲ هزارو ۷۰۰ ماسک تولید و در اختیار مردم قرار می‌دهند.

نوای جنوب:غلامحسین قیطاس خواه افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا ۲ مرکز نیکوکاری این نهاد واقع در روستاهای دهقاید و چاه‌خانی کارگاه تولید ماسک را باهمکاری گروه‌های جهادی و مددجویان تحت حمایت راه‌اندازی کردند.

وی یاد آور شد: در مراکز ۲۰ نفر از زنان سرپرست خانواده زیر پوشش کمیته امداد با تعطیلی کسب و کار خود بطور خودجوش در این کار خداپسندانه مشارکت کرده و وظیفه دوخت ماسک را بر عهده دارند.

قیطاس خواه گفت: مرکز نیکوکاری امیرالمومنین (ع) واقع در روستای دهقاید روزانه یکهزار و ۵۰۰ ماسک تهیه و در اختیار مراکز درمانی قرارداد تا میان بیماران توزیع شود و مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) واقع در روستای چاه‌خانی نیز روزانه کار دوخت یکهزارو  ۲۰۰ماسک را برعهده دارد که بین اهالی روستا توزیع می‌شود.

وی ادامه داد : همه هزینههای مترتب از محل کمک‌های مردمی تامین شده‌است و از عموم مردم نیکوکار دعوت می‌شود  در این کارخیر مشارکت کرده تا به یاری خدا کرونا را شکست دهیم.

قیطاسخواه بیان کرد : همچنین یک میلیارد ریال کمک هزینه خرید مواد ضدعفونی و بهداشتی برای ۵۷۰ مددجوی تحت حمایت که بیشتر افراد بیمار و از کار افتاده هستند به ازای هرنفر یک میلیون و ۷۵۰ هزار ریال  واریز شده‌است.

برچسب ها:
ماسک

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار