نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 27 اسفند 1398 - 11:31

نوای جنوب:شهردار بندر بوشهر گفت: تحقیقات و بررسی از کارکنان شهرداری بوشهر که از یکسال پیش با گزارش‏‌های مردمی و مجوز دادستانی آغاز شده همچنان ادامه دارد.

نوای جنوب:

تحقیق و تفحص از کارمندان شهرداری بوشهر ادامه دارد

شهردار بندر بوشهر گفت: تحقیقات و بررسی از کارکنان شهرداری بوشهر که از یکسال پیش با گزارش‏‌های مردمی و مجوز دادستانی آغاز شده همچنان ادامه دارد.

  نورالدین امیری اظهار‬ کرد: این بررسی‌ها به جایی رسید که شماری از کارکنان کنونی و سابق شهرداری مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: با این وجود اکنون پرونده در مرحله تحقیقات است و تا آغاز نشدن دادگاه و بررسی پرونده در محکمه، انصاف حکم می‌کند قضاوتی در این زمینه صورت نگیرد.

شهردار بوشهر گفت: تاکنون یک سری پرونده‌ها بررسی شده و تحقیقاتی از مدیران سابق، من به عنوان شهردار و مردم شده که همه در جهت صیانت از حق و حقوق مردم است.

امیری ادامه داد: کرونا به نوعی در تعیین وضعیت این پرونده نیز دخیل شده، اما با این وجود انتظار است با تداوم روند قانونی امیدواریم ظلم به کسی صورت نگیرد.

وی گفت: بدون شک با درایت و رأفت اسلامی موجود در سیستم نظام اتفاقات خوبی خواهد افتاد و به کسی ظلمی نخواهد شد تا هر کسی صاحب حق است به حقش برسد.

برچسب ها:
شهرداری بوشهر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار