نوای جنوب
    ازرنگ
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 22 دي 1398 - 20:29

نوای جنوب:مدیرکل هواشناسی استان بوشهر بر لزوم پرهیز از تردد شناورهای کوچک و تفریحی در خلیج فارس تاکید کرد و گفت: احتمال ریزش تگرگ در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه وجود دارد

نوای جنوب:فرج‌الله شکوهی‌پور   اظهار داشت: طی روز سه شنبه با عبور موجی ناپایدار از تراز میانی جو، ضمن افزایش سرعت باد و پوشش ابر وقوع بارش باران، وزش باد نسبتاً شدید گاهی رگبار باران و رعد و برق عمدتاً بر روی دریا، نوار ساحلی و مناطق شرقی استان پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: بر اثر فعالیت این سامانه شاهد وزش باد نسبتاً شدید، مواج و متلاطم شدن دریا، بارش باران و احتمال ریزش تگرگ در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر محل و منطقه اثر این سامانه را خلیج فارس و سطح استان عمدتاً نوار ساحلی و مناطق شرقی استان دانست و افزود: از ظهر سه شنبه تا اوایل وقت چهارشنبه به سبب وزش باد نسبتاً شدید شمال غربی تا شمال شرقی افزایش ارتفاع موج دریا پیش بینی می‌شود.

وی بیان کرد: روز سه شنبه به سبب بارش باران گاهی رگبار باران و رعدوبرق احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی پیش‌بینی می‌شود.

شکوهی‌پور ادامه داد: به سبب وزش باد نسبتاً شدید و تلاطم دریا، از ترددهای دریایی بویژه تردد شناورهای کوچک و تفریحی و مسافری طی این مدت اجتناب شود.

وی افزود: به سبب بارش باران و احتمال تگرگ و آب‌گرفتگی معابر عمومی، ضمن اقدامات پیشگیرانه برای عدم اختلال در ترددهای شهری، نسبت به حفاظت از محصولات کشاورزی نیز اقدامات لازم اندیشیده شود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
هشدار

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار