رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 07 آذر 1398 - 07:31

نوای جنوب:کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به افزایش پوشش ابر در استان بوشهر گفت: آسمان استان بارانی می‌شود.

نوای جنوب:

پیام مساعدی  اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد امروز وضعیت جوی و دریایی به‌نسبت آرامی در استان بوشهر برقرار است.

وی اضافه کرد: از فردا تا ظهر شنبه به سبب عبور امواج ناپایدار از جو استان و افزایش ناپایداری‌ها، ضمن افزایش پوشش ابر، وقوع بارش پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد و رعد و برق، بیشتر بر روی دریا و مناطق ساحلی استان پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر افزود: روز یک‌شنبه به طور موقت از میزان ناپایداری‌های جوی در استان کاسته می‌شود.

وی ادامه داد: از اواخر روز یکشنبه و طی روزهای دوشنبه و سه شنبه با نفوذ امواج ناپایدار ناشی از سامانه بارشی دیگر به جنوب غرب کشور، انتظار می‌رود ناپایداری‌های جوی و دریایی در استان افزایش یابد.

مساعدی گفت: جهت باد تا فردا متغیر بیشتر شمال غربی تا شمال شرقی و در سواحل جنوبی بیشتر جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ گاهی تا ۳۲ کیلومتر در ساعت، از فردا در همه مناطق به‌تدریج جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ کیلومتر در ساعت و در هنگام ظهر به طور لحظه‌ای بر روی دریا و سواحل گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

وی ادامه داد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر و از فردا در هنگام وزش باد گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
باران

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار