ابفا2
    شیخ موسی
    رضایی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 آذر 1402 - 13:51

نوای جنوب:معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در دو سال اخیر دومیلیون و ۲۷۴هزار و ۶۵۱ مترمربع معادل ۲۸۴ کیلومتر از معابر روستاهای استان بوشهر آسفالت شده است.

نوای جنوب:معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در دو سال اخیر دومیلیون و ۲۷۴هزار و ۶۵۱ مترمربع معادل ۲۸۴ کیلومتر از معابر روستاهای استان بوشهر آسفالت شده است.علی افرند معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر عصر امروز در بازدید از روستاهای شهرستان دشتستان با اشاره به اقدامات مؤثر بنیاد مسکن جهت تحول‌آفرینی در سطح روستاها، اظهار داشت: در ۴۱ روستای شهرستان دشتستان با اعتبار ۴۱ میلیارد تومان و از محل اعتبارات قیر رایگان و با مشارکت دهیاری‌ها، معابر روستاها آسفالت شده است.

وی افزود: در دو سال اخیر ۶۴۴هزار و ۱۵۰ مترمربع معادل ۸۱ کیلومتر از معابر روستاهای شهرستان دشتستان آسفالت شده است.

افرند، با بیان اینکه توسعه مناطق روستایی در دستور کار بنیاد مسکن است، افزود: اجرای پروژه‌های مهم عمرانی و توجه ویژه به زیرساخت‌ها می‌تواند عامل توسعه روستا و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها شود.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در سال دو سال اخیر با اعتبار۱۴۶ میلیارد تومان و در ۲۴۴ روستا از محل اعتبارات قیر رایگان با مشارکت دهیاری‌ها، دومیلیون و ۲۷۴ هزار و ۶۵۱ متر مربع معادل ۲۸۴ کیلومتر از معابر روستاهای استان آسفالت شده است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
اسفالت

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار