نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 21 شهريور 1402 - 21:10
صادر شد:

نوای جنوب:بدینوسیله مراتب تبریک  و تهنیت خود را به مناسبت احراز مقام برتری استان بوشهر در قیاس با سایر استانهای هم گروه خود، که در هفته دولت مفتخر به کسب عنوان استان برتر از حیث اجرای موفقیت آمیز پروژه های عمرانی گردید، به حضورتان تقدیم می دارم .

نوای جنوب:جناب آقای دکتر محمدی زاده 

استاندار محترم بوشهر   

سلام علیکم؛

بدینوسیله مراتب تبریک  و تهنیت خود را به مناسبت احراز مقام برتری استان بوشهر در قیاس با سایر استانهای هم گروه خود، که در هفته دولت مفتخر به کسب عنوان استان برتر از حیث اجرای موفقیت آمیز پروژه های عمرانی گردید، به حضورتان تقدیم می دارم .

یقیناً آن مقام محترم که الگوی تمام عیار مدیری ولایت مدار و جهادی در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشید ، با ترویج فرهنگ ولایی و همدلی در سطوح مدیریتی تحت امر خود ، نقاط ضعف  را به قوت و تهدید را به فرصت  مبدل و نیز با عنایت بخشیدن به شعار "مهار تورم و رشد تولید" زمینه حصول این دستاورد عظیم را فراهم نمودید .

 اینجانب ضمن عرض تبریک مجدد این موفقیت بزرگ به محضر حضرتعالی ، معاونین و مدیران محترم دستگاه های اجرایی استان و با آرزوی سلامتی ، تندرستی و توفیقات روزافزون برای همگان  ، از درگاه  خداوند متعال مسئلت می نمایم تا همواره شاهد درخشش افتخارات دیگری بر افتخارات استان حماسه آفرین بوشهر باشیم.

 

                    جواد حاتمی                                                                                                                                                مدیر عامل شرکت پتروشیمی بوشهرکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پتروشیمی بوشهر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار