ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 15 شهريور 1402 - 06:14

نوای جنوب::رئیس پلیس بین الملل فراجا از بازداشت متهم کلاهبرداری ۱۰۰۰ میلیارد ریالی خبر داد.

نوای جنوب::رئیس پلیس بین الملل فراجا از بازداشت متهم کلاهبرداری ۱۰۰۰ میلیارد ریالی خبر داد.

سردار مجید کریمی در تشریح جزئیات خبر بازداشت کلاهبردار ۱۰۰۰ میلیارد ریالی اظهار داشت: براساس دستور مقام قضائی، فردی به اتهام کلاهبرداری با وعده تحویل خودروهای تولید داخل به مبلغ یک هزار میلیارد ریال تحت پیگرد قرار گرفت.

وی افزود: این متهم با انجام اقدامات متقلبانه و با وعده تحویل خودروهای تولید داخل با ۵۰ درصد زیر قیمت بازار، اقدام به کلاهبرداری از بیش از ۱۴۰ نفر از شکات کرده بود و پس از جمع آوری یک هزار میلیارد ریال از وجوهات مشتریان خود به یکی از کشورهای همسایه متواری می شود.

سردار کریمی خاطرنشان کرد: در پی تحقیقات صورت گرفته و با بهره گیری از ظرفیت سازمان اینترپل، علیه وی اعلان قرمز صادر و هم زمان با پیگیری پرونده متهم از کشورهای محل تردد، اعلان صادره به مراجع مختلف از جمله پلیس مهاجرت و گذرنامه ارسال شد تا در صورت تردد احتمالی، در مرزهای رسمی کشور بازداشت شود.

رئیس پلیس بین الملل با توجه به تلاش مأموران پلیس بین الملل فراجا در ردیابی این متهم و همچنین انعکاس تحت تعقیب بودن وی به مرزهای ورودی کشور، تصریح کرد: متهم هنگام ورود به کشور در یکی از مبادی مرزی بازداشت و برای ادامه روند رسیدگی به پرونده، تحویل مراجع قضائی شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
کلاهبرداری

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار