نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 اسفند 1401 - 08:25

نوای جنوب:نوای جنوب: به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان احمد بنافی فرماندار شهرستان در نشست انجمن امور کتابخانه‌های عمومی دشتستان که با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد

نوای جنوب: به گزارش روابط عمومی فرمانداری دشتستان احمد بنافی فرماندار شهرستان در نشست انجمن امور کتابخانه‌های عمومی دشتستان که با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد گفت : در صورت توجه به  فرهنگ کتاب و کتابخوانی و رشد شاخص‌های مربوط به این حوزه، شاهد اعتلای فردی و فرهنگی جامعه خواهیم بود و بسیاری از مشکلات  ما در حوزه  اجتماعی و امنیتی کاهش می‌یابد .

وی با اشاره به آغاز ساخت سه کتابخانه جدید در سطح شهرستان، افزود: این کتابخانه‌ها با نقشه و تیپ مشخص در روستاهای نظرآقا، درودگاه و بنداروز آغاز عملیات احداث آنها در سال جدید شروع خواهد شد و خانواده ها و جوانان و نوجوانان از این فضاهای فرهنگی بهرمند می‌شوند.

گفتنی است فرماندار دشتستان قول دادند برای احداث هرکدام از این کتابخانه ها 50 درصد اعتبار مورد نیاز آن‌ها را از محل تملک دارایی و کمیته برنامه ریزی فرمانداری شهرستان قرار دهند. 

گفتنی است ۵۰ درصد سایر اعتبارات مورد نیاز برای احداث این کتابخانه با همکاری نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی کمک‌های خیرین و دهیاری‌ها صورت خواهد گرفت. کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار