نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 03 بهمن 1401 - 12:31

نوای جنوب:علی فتح‌الله‌زاده به صورت سکرت به دنبال جذب دو بازیکن جدید است و حتی شاید نفر سوم را هم جذب کند. طبق شنیده‌های ما او رایزنی‌هایی را انجام داده تا اگر بتواند مامه تیام و امیر حسین حسین زاده را جذب کند و در عین حال، نیم نگاهی هم به امید ابراهیمی و سعید عزت الهی دارد؛ هرچند که جذب همه این نفرات سختی‌های خودش را دارد.

نوای جنوب:علی فتح‌الله‌زاده به صورت سکرت به دنبال جذب دو بازیکن جدید است و حتی شاید نفر سوم را هم جذب کند. طبق شنیده‌های ما او رایزنی‌هایی را انجام داده تا اگر بتواند مامه تیام و امیر حسین حسین زاده را جذب کند و در عین حال، نیم نگاهی هم به امید ابراهیمی و سعید عزت الهی دارد؛ هرچند که جذب همه این نفرات سختی‌های خودش را دارد.مدیرعامل استقلال مثل هواداران این باشگاه به این نتیجه رسیده که باید تیمش را حسابی تقویت کند اما از طریق بازار داخلی خیلی نمی‌تواند این کار را انجام بدهد و به همین دلیل دنبال بازیکنان خارجی و بازیکنانی است که سابقه حضور در استقلال و فوتبال ایران را دارند. فتح‌الله‌زاده در شرایطی است که باید برای این کار هزینه کند چون شخصا به این نتیجه رسیده که استقلال نیاز به حداقل دو بازیکن بزرگ و دو ستاره دارد.

او احتمالا در دبی رایزنی‌هایی را برای جذب بازیکن جدید انجام خواهد دارد. البته قبل از آن باید بتواند پنجره‌های استقلال را باز کند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
استقلال

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار