ابفا2
    شیخ موسی
    رضایی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 07 شهريور 1401 - 21:01

نوای جنوب:نوای جنوب : شهردار بندر دیر گفت:۱۳ طرح عمران شهری با اعتبار ۱۱۲  میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان به مناسبت هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی شد.

نوای جنوب : شهردار بندر دیر گفت:۱۳ طرح عمران شهری با اعتبار ۱۱۲  میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان به مناسبت هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی شد.

علی ابراهیمی صبح امروز در آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمران شهری بندر دیر با تبریک هفته دولت اظهار داشت:ادامه بلوار خلیج فارس به طول ۳ کیلومتر و عرض ۴۰ متر با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان که شامل زیرسازی،آسفالت و پیاده رو سازی است عملیات اجرایی آن آغاز گردید.

ابراهیمی با بیان اینکه با افتتاح این پروژه مشاغل بسیاری ایجاد خواهد شد تصریح کرد:بلوار خلیج فارس از نظر پدافند غیرعامل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و چشم انداز بسیار زیبایی را به شهر خواهد داد به طوری که شهرک امام حسین، دانشگاه آزاد اسلامی و خیابان پمپ بنزین به طور مستقیم به آن متصل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد:تکمیل بلوار ساحلی خلیج فارس و اتصال آن به جاده وفاق به عنوان دومین خروجی شهر دیر علاوه بر کاهش بار ترافیک دو راهی خروجی برای شهر ایجاد می‌شود و مسیر تردد شهروندان دیری به کنگان کوتاه‌تر می‌شود.

شهردار دیر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی گتابخانه دیر گفت:این پروژه با اعتبار ۴ میلیارد تومان با همکاری شهرداری بندر دیر و اداره کل راه و شهرسازی به صورت مشارکتی با متراژ ۲۸۰ متر مربع و در مدت ۱۲ ماه اجرا خواهد شد.

علی ابراهیمی افزود: زمین چمن مصنوعی هفت نفره،تفرجگاه ساحلی، زیرسازی و آسفالت کوچه از طرح‌های افتتاحی و اجرای ادامه بلوار ساحلی خلیج فارس، کتاب خانه عمومی، معدن زباله و اجرای ورودی غربی شهر دیر، بوستان معلم، ایستگاه شماره ۲ آتش نشانی نیز از طرح‌های مهمی است که عملیات اجرایی آنها در هفته دولت آغاز می‌شود.

شهردار دیر گفت: روند توسعه و آبادانی شهر دیر شتاب گرفته و از مسئولان انتظار می رود برای تکمیل طرح ها و پروژه ها، شهرداری را حمایت کنندکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شهرداری دیر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار