رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 24 خرداد 1400 - 12:21

نوای جنوب:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه سرعت تزریق واکسن به قشرهای مختلف مردم در استان بوشهر کاهش یافت، گفت: در انتظار ارسال محموله جدید برای ادامه واکسیناسیون هستیم.

نوای جنوب:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه سرعت تزریق واکسن به قشرهای مختلف مردم در استان بوشهر کاهش یافت، گفت: در انتظار ارسال محموله جدید برای ادامه واکسیناسیون هستیم. سعید کشمیری در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه شهرهای استان بوشهر از وضعیت قرمز خارج شد اظهار داشت: روند ابتلا و بستری‌‌ها کرونایی در استان بوشهر کاهشی است ولی با توجه به همجواری با استان هرمزگان و قرمز بودن تمام شهرهای این استان یک زنگ‌ خطری برای استان بوشهر است چراکه رفت و آمد وجود دارد.

دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر با اشاره به  اختلال در روند محموله واکسن کرونا تصریح کرد: این موضوع موقت است و به‌ زودی از سر گرفته می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه سرعت تزریق واکسن در هفته گذشته کاهشی شد گفت: به سبب اینکه محموله اصلی سه میلیون دوز واکسن کرونا با تاخیر وارد کشور می‌شود قدری تزریق واکسن کرونا به قشرهای مختلف با کندی انجام می‌شود.

کشمیری با بیان اینکه در انتظار ارسال محموله جدید برای ادامه واکسیناسیون هستیم گفت: پیش بینی می‌شود با تحویل محموله جدید در پایان هفته، روند واکسیناسیون کرونا در مراکز بهداشت و درمانی این استان سرعت می‌گیرد.

وی از ثبت فوت یک‌هزار 196 نفر به سبب ابتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد:   از آغاز شیوع کرونا تاکنون بیش از 46 هزار نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
واکسن کرونا

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار