درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 16 فروردين 1400 - 22:45

نوای جنوب:دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با ابتلای ۶۵۱ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار مبتلایان به ۲۵ هزار و ۳۷۳ نفر رسید.

نوای جنوب: دکتر سعید کشمیری گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰، ۲۳۹ نفر است.

او عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۲۶ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا افزود: ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۹ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز ۱ نفر فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، آقای با ۶۸ سال سن با سابقه بیماری قلبی عروقی در استان بوشهر به ثبت رسید.

دکتر کشمیری افزود: در شبانه‌روز گذشته ۵۶ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۳۶ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‌‎اند.

او افزود: تا کنون ۹۰۶ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۵ هزار ۳۷۳ نفر در استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.

دکتر کشمیری تاکیدکرد: با شروع موج چهارم کرونا در کشور و همچنین افزایش مبتلایان در استان از هم استانی‌های عزیز می‌خواهیم دورهمی‌های خانوادگی نداشته و در کنترل موج چهارم کرونا یاری ده مدافعان سلامت باشند.

او افزود: امروز دو شهرستان دیلم و دشتستان از رنگ نارنجی به قرمز و سه شهرستان عسلویه، کنگان و تنگستان از رنگ زرد به نارنجی تبدیل شدند که این رنگبندی جدید زنگ خطری برای استان محسوب می‌شود.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار