رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 30 مهر 1399 - 07:50

نوای جنوب:وحدتیه در این آئین که روز سه شنبه ۲۹ مهرماه در محل دفتر شهردار وحدتیه برگزار گردید،مهندس ندری کارشناس دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری بوشهر، آقایان زال و صفرپور معاونین شهردار وحدتیه و اسماعیلی مدیر خدمات شهری و فضای سبز شهرداری حضور داشتند‌.

نوای جنوب: با حضور نماینده استانداری بوشهر آئین تکریم،تجلیل و تقدیر از غسال ها و خادمین آرامستان های شهر وحدتیه برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر وحدتیه در این آئین که روز سه شنبه ۲۹ مهرماه در محل دفتر شهردار وحدتیه برگزار گردید،مهندس ندری کارشناس دفتر شهری و شوراهای اسلامی استانداری بوشهر، آقایان زال و صفرپور معاونین شهردار وحدتیه و اسماعیلی مدیر خدمات شهری و فضای سبز شهرداری حضور داشتند‌.

 در این آئین از خدمات چندین ساله،زحمات و تلاش های صادقانه،بی منت، شبانه روزی و خستگی ناپذیر غسال ها و خادمین آرامستان های جنت و فردوس شهر وحدتیه جناب آقایان:

🔹 عباس بنوی
🔹 حسینقلی کازرونی 

با اهدای هدایایی از جانب استانداری بوشهر،تقدیر، تجلیل و تشکر به عمل آمد.

 لازم به توضیح است که تلاش ها و زحمات این خادمین در جهت تغسیل اموات و همکاری و تعامل با شهروندان جهت خاکسپاری و دفن مردگان و درگذشتگان در طول سال های گذشته خصوصاً دراین چندماه اخیر که شاهد شیوع بیماری کرونا درسطح جامعه هستیم، بسیار شایان توجه و مورد تکریم و تجلیل همشهریان قدردان و قدرشناس قرار گرفته است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شهرداری وحدتیه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار