رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 20 شهريور 1402 - 20:50

نوای جنوب:به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، شهردار برازجان از افزایش تعداد اتوبوس‌های حمل و نقل عمومی این شهر خبر داد و گفت: به منظور خدمات دهی بهتر و‌ مناسبتر به شهروندان، تعداد ۵ دستگاه اتوبوس شهری خریداری و در اختیار شهروندان قرار داده خواهد شد.

نوای جنوب:تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی شهر برازجان به اتوبوس های جدید/ راه اندازی اتوبوس های مناسب سازی شده ویژه معلولین

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، شهردار برازجان از افزایش تعداد اتوبوس‌های حمل و نقل عمومی این شهر خبر داد و گفت: به منظور خدمات دهی بهتر و‌ مناسبتر به شهروندان، تعداد ۵ دستگاه اتوبوس شهری خریداری و در اختیار شهروندان قرار داده خواهد شد.

 

مرتضی قدوسی با اعلام اینکه در این راستا معلولین در اولویت مجموعه مدیریت شهری هستند، عنوان کرد: این اتوبوس ها با بالابر مخصوص و جایگاه ویژه معلولین جهت رفاه حال این قشر در نظر گرفته شده و معلولین می توانند به صورت رایگان از این خدمات بهره مند شوند.

 

قدوسی با بیان اینکه یکی از اهداف ما  خدمات رسانی مناسب و مطلوب به شهروندان و توسعه حمل و نقل عمومی است، افزود: بهسازی اتوبوس‌های درون شهری موجب فرهنگ سازی و تشویق شهروندان به استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی و کاهش ترافیک و رفع معضلات مربوط به آن می‌شود.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار