رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 خرداد 1402 - 10:38

نوای جنوب:فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و انهدام یک شبکه اینترنتی مدلینگ مبتذل و ترویج دهنده بی‌حجابی در استان خبر داد و گفت: لیدر و اعضای این باند مجرمانه دستگیر شدند.

نوای جنوب:فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و انهدام یک شبکه اینترنتی مدلینگ مبتذل و ترویج دهنده بی‌حجابی در استان خبر داد و گفت: لیدر و اعضای این باند مجرمانه دستگیر شدند.سردار حیدر سوسنی با بیان اینکه مردم ولایت‌مدار استان توجه پروژه‌ای به اعتقادات و ارزش‌های دینی، مذهبی و انقلابی دارند اظهار داشت: مشارکت مردم استان بوشهر در ترویج فرهنگ دینی و انقلاب اسلامی ستودنی است.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به شناسایی شبکه اینترنتی مدلینگ مبتذل و ترویج دهنده بی‌حجابی در استان خاطر نشان کرد: در راستای تشدید اقدامات مقابله‌ای با مصادیق غیراخلاقی مجرمانه در فضای مجازی، پلیس فتا استان یک شبکه اینترنتی مدلینگ مبتذل و ترویج دهنده بی حجابی را شناسایی و لیدر و اعضای این باند مجرمانه را دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه لیدر اصلی دستگیر شده این شبکه مروج ابتذال، با چندین صفحه و مجلات خارجی در کشور آمریکا فعالیت داشت، گفت: این فرد در قالب تولید محتواهای غیراخلاقی به‌صورت مدلینگ مبتذل ارتباط و همکاری با چند‌ صفحه و مجلات آمریکایی داشت و چندین صفحه اینستاگرامی را شخصاً یا توسط دوستانش در کشورهای همسایه مدیریت می‌کرد.

سوسنی با بیان اینکه، تقریباً همه اعضای این شبکه که در کشور ساکن بودند افزود: این افراد توسط پلیس فتا استان بوشهر با هماهنگی قضایی دستگیر یا احضار شده‌اند.

وی افزود: چندین نفر عکاس که در آتلیه‌ها در تولید محتواهای تصویری برای این شبکه فعالیت داشتند نیز شناسایی و مورد تحقیق قرار گرفته و همچنین ادمین ده‌ها صفحه اینستاگرامی استانی که با سر شبکه در بازنشر این محتواهای غیراخلاقی همکاری می‌کرد‌ احضار و مورد رسیدگی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه همزمان با حذف محتواهای مجرمانه از بسترهای پایش شده مجازی، پیگیری قضایی تا دستگیری برخی از عوامل این اقدامات مجرمانه که در خارج از کشور حضور دارند ادامه خواهد یافت خاطرنشان کرد: پلیس فتا استان بوشهر به‌صورت شبانه روزی تلاش می‌کند تا در سالم‌سازی فضای مجازی از مصادیق مجرمانه غیراخلاقی، اقدامات موثر را پیگیری و اجرایی کند.

سردار سوسنی ادامه داد: از آحاد مردم تقاضا می‌شود تا ضمن مراقبت و نظارت بر عملکرد و فعالیت فرزندان خود در فضای مجازی، هر گونه موارد مشکوک مجرمانه را با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی Cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمی با کارشناسان پلیسی در میان بگذارند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پلیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار