رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 دي 1401 - 15:29

نوای جنوب:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: سرکشی بخشداران استان به‌صورت مستمر از روستاها و پیگیری رفع مشکلات مردم باید در اولویت قرار دهند و این مهم باید در کمال گشاده‌رویی و سعه صدر بالا انجام شود. 

نوای جنوب

ضرورت سرکشی مستمر بخشداران استان بوشهر از روستاها و پیگیری مشکلات مردم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: سرکشی بخشداران استان به‌صورت مستمر از روستاها و پیگیری رفع مشکلات مردم باید در اولویت قرار دهند و این مهم باید در کمال گشاده‌رویی و سعه صدر بالا انجام شود.

اکبر پورات ظهر امروز در همایش بخشداران سراسر استان بوشهر با تأکید بر حضور مسئولان در کنار مردم و توجه به مطالبات آنان، اظهار داشت: از جمله اهداف دولت سیزدهم که مورد تأکید استاندار بوشهر حضور مدیران، فرمانداران و به ویژه بخشداران در کنار مردم است تا ارتباط بی‌واسطه با مردم به‌صورت منظم انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر سرکشی از روستاها و رفع مشکلات مردم را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: از جمله مواردی که بخشداران باید سرلوحه کار خود قرار دهند بازدید و سرکشی از روستاها و پیگیری در راستای رفع مشکلات مردم است و در کنار آن بخشداران باید در کمال گشاده‌رویی و سعه صدر بالا در کارهای خود قاطعیت داشته باشند.

پورات با بیان اینکه از ظرفیت جوانان در همه عرصه‌ها استفاده می‌شود اضافه کرد: در انتخاب و انتصاب بخشداران استان نهایت تلاش لازم صورت پذیرفته تا از ظرفیت نیروهای جوان توانمند انقلابی که دارای روحیه جهادی هستند استفاده شود.

وی جوان‌گرایی در پست‌های مدیریتی را از تأکیدات دولت سیزدهم دانست و ادامه داد بر اساس تأکیدات رئیس جمهور و نگاه استاندار جهادی و مردمی استان بر جوان‌گرایی و بانوان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب که مبنای آن جوان‌گرایی و کادرسازی است، در دولت سیزدهم به‌صورت ویژه در استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی بیان کرد: تمامی بخشداران در برنامه‌های و اهداف آموزشی و سازمانی مرتبط آموزش‌های تخصصی را از طریق برپایی کارگاه‌های آموزشی ویژه شرکت کنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پورات

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار