رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 مهر 1401 - 23:12

نوای جنوب:سرپرست اداره کل زندان‌های استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال با تلاش شورا‌های حل اختلاف زندان‌های استان بوشهر و رضایت خانواده‌های مقتول ۸ محکوم به قصاص نفس، رهایی یافتند و به آغوش خانواده برگشتند.

نوای جنوب:8 محکوم به قصاص در استان بوشهر از چوبه دار رهایی یافتند

 

  سید محتشم حسینی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آزادی جرایم غیرعمد در استان اظهار داشت: همزمان با دهه آخر ماه صفر 30 زندانی جرایم غیرعمد مالی با همکاری شورای حل اختلاف زندان‌ها، کمیته صلح و سازش، گذشت و همکاری شاکیان از زندان آزاد شدند.

وی بدهی این زندانیان را 8 میلیارد تومان دانست و تصریح کرد: با پرداخت 1.5 میلیارد تومان از بدهی این مددجویان و گذشت 6.5 میلیارد تومان از سوی شاکیان زمینه آزادی آنان فراهم شد.

سرپرست اداره کل زندان‌های استان بوشهر تعداد زندانیان جرایم غیرمالی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: اکنون 89  نفر جرایم غیرعمد مالی با بدهی 60 میلیارد تومان در حبس هستند که نیاز به همکاری خیران و گذشت شاکیان است.

حسینی از رهایی محکومان به قصاص در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در نیمه نخست امسال با تلاش شورا‌های حل اختلاف زندان‌های استان بوشهر و گذشت شاکیان 8 محکوم به قصاص نفس، رهایی یافته و به آغوش خانواده برگشتند.

وی اضافه کرد: در اربعین حسینی با تلاش شورای حل اختلاف زندان و رضایت خانواده مقتول، 2 فرد محکوم به قصاص در استان بوشهر از چوبه دار رهایی یافتند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
عفو

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار