رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 21 شهريور 1401 - 09:03
جهت بررسی میدانی عملکرد دستگاه های اجرایی

نوای جنوب:  دکتر احمد محمدی زاده استاندار جهادی و انقلابی بوشهر به طور سر زده از سازمان همیاری شهرداری های استان بوشهر بازدید نمود.

 

نوای جنوب:  دکتر احمد محمدی زاده استاندار جهادی و انقلابی بوشهر به طور سر زده از سازمان همیاری شهرداری های استان بوشهر بازدید نمود.

 

💠 وی در این بازدید با مدیرعامل و کارکنان واحدهای مختلف این سازمان در راستای فعالیت ها، رسالت ها و روند اقدامات و برنامه های در حال انجام، گفتگو کرد.

 

💠 استاندار بوشهر در این دیدار خاطرنشان ساخت؛ سازمان همیاری شهرداری های استان بوشهر با قدمتی بالغ بر ۳۰ سال به منظور ایجاد هماهنگی در امور شهرداری ها و همیاری و کمک به آنان در مدیریت شهری و زیرساخت ها، آموزش  کارکنان شهرداری ها، آموزش ویژه دهیاری های استان و همچنین هدایت و نظارت بر فعالیت شهرداری ها و اجرای وظایفی که قانونا در این رابطه به عهده وزارت کشور گذاشته شده، تشکیل گردیده است.

 

💠 عبدالله کردگار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان بوشهر نیز در حاشیه این بازدید، ضمن ارائه توضیحات و معرفی بخش های مختلف سازمان همیاری و ظرفیت های قانونی این سازمان در راهبری و پشتیبانی از شهرداری ها به عنوان یک نهاد اقتصادی، بازرگانی، تجاری و غیردولتی ، ساختار تشکیلاتی، اهداف و رسالت های این مجموعه را تشریح کرد.
 

 کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
احمد محمدی زاده

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار