رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 12 مرداد 1401 - 18:50

نوای جنوب:فرماندار گناوه گفت: آنچه امروز جامعه ای را پویا و زنده می کند ، فرهنگ غنی مبتنی بر نگرش عاشورایی ، حسینی و علوی است که توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی برای ملت ایران به ارمغان آمد و در کشور تجلی یافت.

نوای جنوب:فرماندار گناوه گفت: آنچه امروز جامعه ای را پویا و زنده می کند ، فرهنگ غنی مبتنی بر نگرش عاشورایی ، حسینی و علوی است که توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی برای ملت ایران به ارمغان آمد و در کشور تجلی یافت.

 

◽ به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، محمدتقی صفری در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی این شهرستان افزود: بیرق فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص)  و ماندگار عاشورایی با دست امام راحل و میدان داری رهبرمعظم انقلاب در دنیای ظلم و ستم  برافراشته شده است و مفتخریم زیر این بیرق خدمت می‌کنیم.

◽صفری بیان داشت: امروز در فرهنگ جامعه اسلامی باید نیروهای  پیاده نظام توانمند با فکر و ذوق و شوقی داشته باشیم تا پیام انقلاب، امام (ره) ،شهدا و شهید سلیمانی را به دنیا برسانیم.

◽وی با بیان اینکه  از طریق زبان هنر، می توانیم فرهنگ، ارزش و اعتقادات را به همه جامعه برسانیم، افزود: جامعه‌ای زنده خواهد بود که دارای فرهنگ و هنر مبتنی ارزش‌ها و اعتقادات دینی و قرآن و اهل بیت (ع) باشد و امروز متاثر از این فرهنگ ارزشمند هستیم که برای همه دنیا الگو شده است.

◽فرماندار گناوه ادامه داد: برای این فرهنگ والا و ارزشمند ، جان هزاران نفر  تقدیم  شد تا پرچم جمهوری اسلامی ایران و اسلام برقرار شود.

◽وی گفت: امروز دراستان بوشهر، فردی از مجموعه نیروهای بسیجی و انقلابی به عنوان میدان دار  متاثر از این فرهنگ ناب است و  توقع داریم با  یک روحیه بسیجی از طریق همراهی و همکاری یکدیگر یک تحول اساسی در عرصه فرهنگی این شهرستان ایجاد شود.

◽فرماندارگناوه با تقدیر از زحمات دوران مسئولیت رئیس  پیشین اداره فرهنگ و ارشاداسلامی این شهرستان از رئیس جدید این اداره خواست آنچه که خواسته‌های رهبری و رویکرد دولت مردمی و مردم فهیم و انقلابی که برگرفته  و متاثر از فرهنگ دینی است ، همت و تلاش مضاعف کند.

◽مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر نیز گفت: زیربنای هر جامعه برپایه فرهنگ است و در جوامع انسانی بسیار مهم و در بقیه عرصه ها دخیل و موثر است.

◽عبدالرحیم افروغ افزود: بنیانگذار جمهوری اسلامی فرهنگ و اعتقادت ملت و کشور را  که روزی سرسپرده ظالمان و مستکبران بود به  آزادی خواهی  و استقلال طلبی تبدیل کرد و با اسلام و الگوی اسلامی پیوند داد. 

◽وی اظهارداشت: باتوجه به اینکه یکی از رویکردهای دولت سیزدهم تحول فرهنگی است ، تلاش خواهیم کرد در تحقق و عملیاتی کردن آن  کف جامعه اسلامی و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه را درگیر این مقوله و جایگاه راهبردی کنیم.

◽مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان بوشهر  از تلاش و زحمات چندین ساله رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه تقدیر کرد و گفت: رئیس جدید  از بدنه و نیروهای باسابقه این اداره است که امیدواریم در عرصه فرهنگی و هنری  این شهرستان  گام‌های مهمی بردارد و تحولات خوبی ایجاد شود.

◽در این جلسه عبدالرضا محمدی نژاد به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناوه معرفی و از زحمات علیرضا سبحانی رئیس سابق تقدیر شد.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار