رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 05 مرداد 1401 - 18:48

نوای جنوب:امید می‌رود با اقدامات انجام شده از سوی همکاران حوزه‌های معاونت اجرایی و معاونت عمرانی شهرداری برازجان شاهد نزول رحمت الهی و عدم وقوع هرگونه حادثه‌ای در شهر عزیزمان برازجان باشیم.

نوای جنوب: بر اساس اعلام قبلی سازمان هواشناسی استان و ستاد مدیریت بحران شهرستان دشتستان توده‌های بارش‌زای مانسونی به شهرستان دشتستان رسید و شهر برازجان نیز شاهد هوای ابری و آغاز پراکنده‌ی باران است. مرتضی قدوسی شهردار برازجان که پیش از این دستوراتی را جهت آماده‌باش همکاران شهرداری و انجام اقدامات لازم جهت کاهش خطرات احتمالی وقوع بارش‌های سنگین در بالادست شهر برازجان صادر کرده بود با حضور مستمر در سطح شهر از اقدامات انجام شده بازدید کرد و در جریان رسیدگی‌های لازم از جمله لایروبی مسیل‌ها، کانالهای دفع آب‌های سطحی، جوهای فاضلاب، جمع‌آوری درختان خشک و قطع شده، پاکسازی مسیرهای پرتردد از پسماند و... قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، مرتضی قدوسی در ساعات آغازین شروع ناپایداری‌های جوی در شهر برازجان مجددا با حضور در نقاط مختلف شهر و به‌خصوص مناطق مستعد وقوع سیلاب دستورات لازم را برای پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی صادر کرد.

امید می‌رود با اقدامات انجام شده از سوی همکاران حوزه‌های معاونت اجرایی و معاونت عمرانی شهرداری برازجان شاهد نزول رحمت الهی و عدم وقوع هرگونه حادثه‌ای در شهر عزیزمان برازجان باشیم. 
 
کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار