رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 26 خرداد 1401 - 14:21

نوای جنوب:جلسه شورای ترافیک شهرستان دیر با حضور اعضای شورای ترافیک استان به ریاست فرماندار دیر برگزار شد.

یونس باربرز فرماندار شهرستان دیر:

ایمن سازی مناطق حادثه خیز اولویت اصلی شورای ترافیک است

 

جلسه شورای ترافیک شهرستان دیر با حضور اعضای شورای ترافیک استان به ریاست فرماندار دیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیر؛ یونس باربرز در این جلسه با تاکید بر اهمیت فرهنگ سازی در امر ترافیک اظهار داشت: کمیته فرهنگی به دبیری آموزش و پرورش زیرمجموعه شورای ترافیک است که وظیفه فرهنگ سازی را در تعامل با سایر نهادها بر عهده دارد.

فرماندار دیر تاکید نمود: هماهنگی میان دستگاه ها یک ضرورت است زیرا همه برای یک هدف یعنی حل مشکلات تلاش می کنیم.

وی ایمن سازی مناطق حادثه خیز شهرستان را اولویت اصلی شورای ترافیک خواند و افزود: جاده شهنیا به کناری، جاده ساحلی به بردخون، جاده آبدان – دوراهک و کمربندی دوراهک از جمله نقاط حادثه خیزی است که نیاز به ایمن سازی دارد.

باربرز اضافه نمود: حوزه جاده های شهرستان بسیار گسترده و نیاز به ایمن سازی دارد که تلاش می کنیم بخشی از اعتبارات را به این حوزه تخصیص دهیم. 

پایش تصویری در همه شهرهای شهرستان از دیگر مواردی بود که فرماندار دیر در جلسه شورای ترافیک بر آن تاکید نمود.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دیر نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته اظهار داشت: آمار تصادفات جاده ای به نسبت گذشته سیر کاهشی دارد که در تلاشیم با ایمن سازی بیشتر جاده ها، از تصادفات پیشگیری نماییم. 

علی اخلاقی با بیان اقدامات آموزشی انجام گرفته از سوی پلیس، آموزش و پرورش و شهرداری ها بر تداوم این آموزش ها در حوزه ترافیکی تاکید نمود.

استفاده از مشاور در طراحی ترافیکی از دیگر مواردی بود که معاون امور عمرانی فرمانداری به آن اشاره نمود.

علی اخلاقی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دیر:

مسیر کارگروه اشتغال شهرستان از سیاستگذاری به سمت گره گشایی از چالش های تولید است

 

اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، تسهیل و رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی شهرستان دیر به ریاست علی اخلاقی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و دستور کار بررسی درخواست متقاضیان حوزه اشتغال و سرمایه گذاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دیر؛ معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در این جلسه ضمن اشاره به شعار سال های اخیر اظهار داشت: ایجاد تولید و اشتغال موجب افزایش سرانه درآمد و رونق معیشت و بروز تاثیرات مثبت اجتماعی و ارتقای سطح اعتماد عمومی و عزت نفس مردم خواهد شد.

علی اخلاقی در ادامه با تاکید بر ضرورت کاربردی بودن و مساله محور بودن مباحث جلسه خاطرنشان کرد: مسیر کارگروه اشتغال شهرستان از سیاستگذاری به سمت گره گشایی از چالش های تولید است لذا انتظار می رود همه نهادها با نگاه گره گشایی از مشکلات و چالش های تولید و با رویکرد دانش بنیانی نسبت به تحقق درخواست های کارآفرینان و متولیان واحدهای تولیدی اهتمام جدی داشته باشند.
کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
فرمانداری دیر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار