رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 17 خرداد 1401 - 14:59

نوای جنوب:ئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: کلیپ پخش شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه فردی قصد آدم‌ربایی دختر بچه ۶ ساله‌ای در یکی از خیابان‌های شیراز را داشته صحت ندارد و تکذیب می‌شود.

نوای جنوب: سرهنگ "حمید افرامن" بیان کرد: روز گذشته ۱۶ خردادماه کلیپی با محتوای اینکه مردی حدودا ۳۸ ساله در خیابان مشکین‌فام شیراز قصد ربایش دختری ۶ ساله داشته و توسط اهالی محل دستگیر و تحویل کلانتری ۱۱ زند شده است در فضای مجازی منتشر شده و موضوع به منظور بررسی صحت و سقم آن در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی افزود: پس از انتقال فرد دستگیر شده به پلیس آگاهی، در بررسی‌های اولیه و برابر نظر کارآگاهان مشخص شد که فرد مذکور دارای اعتیاد به مواد مخدر صنعتی بوده و به دلیل مشکل روحی و روانی و توهم ناشی از مصرف مواد مخدر به سمت دختربچه‌ای که در آن حوالی با فاصله چند متری از مادرش در حال تردد بوده رفته و قصد ربایش وی را نداشته است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس با بیان اینکه موضوع آدم ربایی صحت نداشته و کذب محض است، گفت: شهروندان به شایعات پخش شده در فضای مجازی توجه نکنند و هرگونه اخبار صحیح را از منابع رسمی یا خبرگزاری‌های معتبر دنبال کنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دختر دزدی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار