رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 28 ارديبهشت 1401 - 19:25

نوای جنوب:شهرداری برازجان طی ماههای اخیر و در راستای رسالت ذاتی و سازمانی خود تلاش کرده نگاه ویژه‌ای به عمران و توسعه‌ی مناطقی از شهر داشته باشد که طی سالها و دهه‌ها از امکانات توسعه‌ای کمتری برخوردار بوده‌اند. مناطقی که علیرغم تراکم جمعیتی و معرفی مفاخر پرشمار علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی از توجه کافی در حوزه‌ی عمران شهری و تخصیص امکانات بهره‌مند نشده‌اند.

نوای جنوب: توسعه‌ی متوازن شهری در گرو توجه ویژه‌ به محله‌های کم برخوردار*

 

شهرداری برازجان طی ماههای اخیر و در راستای رسالت ذاتی و سازمانی خود تلاش کرده نگاه ویژه‌ای به عمران و توسعه‌ی مناطقی از شهر داشته باشد که طی سالها و دهه‌ها از امکانات توسعه‌ای کمتری برخوردار بوده‌اند. مناطقی که علیرغم تراکم جمعیتی و معرفی مفاخر پرشمار علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی از توجه کافی در حوزه‌ی عمران شهری و تخصیص امکانات بهره‌مند نشده‌اند.

این شهرداری در راستای حرکت هدفمند به سمت جبران بخشی از کاستی‌های موجود، پروژه آسفالت شماری از کوچه‌های محله‌های کم برخوردار شهر را در دستور کار قرار داده که تشریفات قانونی واگذاری این پروژه به پیمانکار واجد شرایط در حال انجام است.

در همین راستا و بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، مناقصه‌ی زیرسازی و آسفالت ۹۷۰۰ مترمربع و اجرای ۱۲۰۰ متر آب‌رو قاشقی کوچه‌های مناطق کم برخوردار شهر برازجان با برآورد اولیه‌ی ۲۰ میلیارد ریال برگزار و آیین بازگشایی پاکت‌های پیشنهاد قیمت پیمانکاران برگزار گردید.

امید می‌رود با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته شاهد بهبود روند عمران شهری و توازن مناسب در توجه به مناطق مختلف شهر از جمله مناطق کمتر توسعه یافته شهر شهیدپرور و تاریخی برازجان باشیم.


کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار