رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 06 ارديبهشت 1401 - 18:08

نوای جنوب:محمدحسن آصفری، نماینده مجلس شورای اسلامی، زمانی که بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان سود بانکی زیادی از آنان دریافت می‌کنند، قطعاً در تشدید گرانی‌ها تاثیر می‌گذارد.

نوای جنوب:دولت مقصر گرانی‌ها نیست

نماینده مردم اراک، عدم نظارت بر بازار و قیمت کالاهای اساسی هم در این زمینه تاثیرگذار بوده و باعث گرانی کالاهای اساسی شده است.

به گزارش تحریریه، محمدحسن آصفری، نماینده مجلس شورای اسلامی، زمانی که بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان سود بانکی زیادی از آنان دریافت می‌کنند، قطعاً در تشدید گرانی‌ها تاثیر می‌گذارد.

هم تحریم خارجی و هم تحریم داخلی دست به دست هم داده و باعث گرانی کالاها شده است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی افزود، همچنین عدم نظارت بر بازار و قیمت کالاهای اساسی هم در این زمینه تاثیرگذار بوده و باعث گرانی کالاهای اساسی شده است.

هیچ دلیلی برای افزایش قیمت برخی از کالاها به ویژه کالاهای اساسی وجود ندارد، اما عدم نظارت کافی و بازرسی دقیق و همچنین عدم برخورد قاطع با گرانفروشان باعث شده که گرانی‌ها ادامه داشته باشد.

عوامل مختلفی باعث گرانی‌ها هستند و نباید صرفاً دولت را مقصر گرانی‌ها دانست. دولت رئیسی زمان زیادی نیست که سکان دستگاه اجرایی کشور را بر عهده گرفته است و باید همه با دولت برای مقابله با گرانی‌ها همکاری کنند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
گرانی

نظرات کاربران
آره مردم مقصرند😀😀
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار