رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 03 ارديبهشت 1401 - 10:49

نوای جنوب:به دنبال درگیری ایجاد شده در یکی از ایست بازرسی های ورودی زاهدان، یکی از کارکنان تیپ ۱۱۰ سلمان فارسی در زاهدان به شهادت رسید.

نوای جنوب:به دنبال درگیری ایجاد شده در یکی از ایست بازرسی‌های ورودی زاهدان، محمود آبسالان(فرزند سردار آبسالان جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان) یکی از کارکنان تیپ ۱۱۰ سلمان فارسی در زاهدان به شهادت رسید.

جزئیات تیراندازی به خودروی فرمانده سپاه زاهدان

* عوامل تیراندازی دستگیر شدند

در این‌باره، معاون امنیتی-انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عوامل تیراندازی به یک ایست بازرسی در زاهدان دستگیر شدند.

‌علیرضا مرحمتی در زمینه چگونگی حادثه تیراندازی به ایست بازرسی در ورودی شهر زاهدان اظهار کرد: ورودی شهر زاهدان یک ایست بازرسی بوده که متاسفانه ساعتی پیش مورد تیراندازی برخی از اشرار قرار می‌گیرد، در این حادثه محمود آبسالان فرزند سردار آبسالان که در ایست بازرسی بوده به شهادت می رسد.

به گفته معاون امنیتی - انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان‌ هیچ فردی دیگری در این حادثه مجروح و شهید نشده است؛ عوامل این درگیری دستگیر شده اند که اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی درحال انجام است.

به گفته یک شاهد عینی سحرگاه امروز شنبه مقارن با شب قدر بر اثر تیراندازی فرد یا افراد ناشناس به سمت ماشین سردار الماسی فرمانده تیپ سلمان فارسی زاهدان، محمود آبسالان محافظ وی به شهادت رسید.

تیراندازی حوالی بیمارستان تامین اجتماعی در مسیر تیپ ۱۱۰ به داخل شهر اتفاق افتاده است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
درگیری

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار