رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 26 دي 1400 - 06:39

نوای جنوب:در این عکس‌ها یک مرد سیاهپوست با هفت بچه قد و نیم قد به رنگ شکلات کاکائویی به چشم می‌خورند، ... زن سابق مرد سیاهپوست به خاطر فقر و فلاکت او را ترک می‌کند، اما یک روز صبح وقتی مرد با ناامیدی از خانه بیرون می‌رود تا برای سیرکردن شکم بچه‌های بازیگوش...

نوای جنوب:شانس چیست؟! برای آن تعریف مشخصی وجود ندارد چون هر کسی تعریف خاصی از آن دارد، به آن بخت، اقبال و فرصت هم می‌گویند. این گزارش می‌تواند معنای شانس را برای همه ما بیشتر روشن کند و ما را به درک واحدی از آن برساند. 

 

در این عکس‌ها یک مرد سیاهپوست با هفت بچه قد و نیم قد به رنگ شکلات کاکائویی به چشم می‌خورند، ... زن سابق مرد سیاهپوست به خاطر فقر و فلاکت او را ترک می‌کند، اما یک روز صبح وقتی مرد با ناامیدی از دخمه‌ی تنگ و تاریک بیرون می‌رود تا برای سیرکردن شکم بچه‌های بازیگوش در غیاب عشق از دست رفته،  چیزی برای خوردن بیاورد، توریست زن کانادایی که در حال گشت و گذار در روستا بوده چشمش به او می‌افتد و در نگاه اول، یک دل نه بلکه صد دل عاشق مرد می‌شود و تصمیم می‌گیرد یک فداکاری بزرگ انجام بدهد. 

فداکاری تحسین برانگیز زن کانادایی برای ازدواج با مرد سیاهپوست

 این زن توریست با مرد سیاهپوست ازدواج می‌کند و سرپرستی هفت کودک را بر عهده می‌گیرد و قول می‌دهد مثل یک مادر مهربان برای آنها غذا بپزد، لباسهایشان را بشوید به اموراتشان رسیدگی کند، اما شانس تا اینجا برای خانواده "هفت به علاوه یک" متوقف نمی‌شود و زن توریست با هزینه شخصی خود، دست همسر و فرزندان را می‌گیرد و همگی راهی کانادا می‌شوند تا با خوشی و خرمی کنار هم زندگی کنند.این ماجرا از دل افسانه‌های هزار و یک‌شب بیرون نیامده و کاملا واقعی است، کافی است به این عکسها نگاه کنید تا متوجه شوید دنیا هنوز زیبایی‌هایش را دارد، اینطور نیست؟!

بنابراین می‌توان گفت شانس، گاهی شبیه یک توریست زن خارجی می‌تواند درهای یک دخمه فقیرانه در آفریقا را بزند و ما را با خود ببرد.فداکاری تحسین برانگیز زن کانادایی برای ازدواج با مرد سیاهپوستکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
زن کانادایی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار