رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 25 دي 1400 - 18:58
بعداز ظهر شنبه

نوای جنوب:استاندار بوشهر گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ریل‌گذاری مسیر پیشرفت آینده انقلاب اسلامی است  و جوانان امروز میدان‌داران گام دوم انقلاب اسلامی هستند.

نوای جنوب:استاندار بوشهر گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ریل‌گذاری مسیر پیشرفت آینده انقلاب اسلامی است  و جوانان امروز میدان‌داران گام دوم انقلاب اسلامی هستند.

 

احمد محمدی‌زاده در نشست با اعضا جمعیت گام دوم انقلاب اسلامی با بیان اینکه امام راحل در ابتدای پیروزی انقلاب برای پیشبرد انقلاب برنامه‌های مهمی تدوین و عملیاتی کردند اظهار کرد: امام راحل آنچه نیازمند پایه‌داری نظام اسلامی بود ایجاد کردند و پس از آن رهبر معظم انقلاب این مسئولیت را به عهده گرفتند و با حکمت، درایت، مدیریت این انقلاب را در شرایط سخت رهبری و مدیریت کردند.

وی با اشاره به رشد گسترش انقلاب در منطقه مقاومت تصریح کرد: درحالی که تمام دنیا بسیج شده بود تا انقلاب را زمین‌گیر کنند ولی رهبر معظم انقلاب ضمن حفظ و تثبیت نظام اسلامی، زمینه توسعه و  گسترش انقلاب در کشورهای منطقه مقاومت را فراهم کردند.

استاندار بوشهر با اشاره به درایت امام راحل در فراهم کردن زمینه حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امام راحل با نقش دادن به مردم در جنگ تحمیلی و مردمی کردن آن، زمینه موفقیت رزمندگان در جبهه‌های نبرد را فراهم کردند و نخستین عملیات و موفقیت آن در مهرماه سال ۱۳۶۰ شکست حصر آبادان بود.
محمدی‌زاده با بیان اینکه تصمیمات امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی دقیق‌ترین و مهمترین تصمیمات است افزود: هر گاه رهبر معظم انقلاب اسلامی یک سیاست یا تدبیری اعلام می‌کنند با اجرایی شدن آن انقلاب اسلامی مستحکم‌تر و قوی‌تر می‌شود.

وی باتأکید بر همکاری همگانی در اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: مسئولیت قانونی و شرعی داریم که حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی در قالب بیانیه دوم انقلاب اجرا کنیم.

استاندار بوشهر بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب را در عرصه جوان و جوانگرایی دانست و خاطر نشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب تأکید جدی بر جوانگرایی دارد و جوانان در تحقق سیاست‌های آن نقش مهم و ممتاز دارند.

محمدی‌زاده با بیان اینکه در پست‌های مدیریتی به جوانان توجه ویژه شده است تصریح کرد: امسال ۷۰۰ نفر و سال آینده نیز یک‌هزار و ۵۰۰ فرهنگی استان بوشهر بازنشسته می‌شوند که این مهم فرصتی برای جذب جوانان در این عرصه را فراهم می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، وی مدیریت جهادی در اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را مورد تأکید قرار داد و گفت: مدیریت جهادی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و دیگر عرصه‌ها را از جمله سیاست‌های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه جوانان باید پرچم بیانیه گام دوم انقلاب برای اجر شدن به دست بگیرند خاطر نشان کرد:  جوانان میدان‌دار بیانیه گام دوم انقلاب هستند و باید ساز و کار اجرا شدن این مهم تدوین و عملیاتی شود.


کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
احمد محمدی زاده

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار