رستمی
    ابفا2
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 22 دي 1400 - 20:39

وی با بیان اینکه مابقی شهرستان‌های استان بوشهر آب شرب خود را از طریق آبشیرین‌کن و خطوط آبرسانی کوثر تامین می‌کنند تصریح کرد: شهرستان جم نسبت به دیگر شهرستان‌های استان بوشهر به دلیل تامین آب از منابع محلی دارای محدودیت های بیشتری است که نیاز به همکاری در مدیریت مصرف آب بیشتری می باشد.

نوای جنوب: به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : مدیر آبفای شهرستان جم در کارگاه آموزشی مدیریت مصرف با بیان اینکه بانوان نقش مهمی در مدیریت مصرف آب، برق و گاز دارند اظهار داشت: بانوان می‌توانند در این عرصه کمک شایانی در مدیریت مصرف کنند.

مهرورز وضعیت آب شرب در شهرستان جم را مورد اشاره قرار داد و افزود: تنها شهرستانی که در استان بوشهر به صورت 100 درصد از سفره‌های زیرزمینی برای تامین آب شرب استفاده می‌کند شهرستان جم است.

وی با بیان اینکه مابقی شهرستان‌های استان بوشهر آب شرب خود را از طریق آبشیرین‌کن و خطوط آبرسانی کوثر تامین می‌کنند تصریح کرد: شهرستان جم نسبت به دیگر شهرستان‌های استان بوشهر به دلیل تامین آب از منابع محلی دارای محدودیت های بیشتری است که نیاز به همکاری در مدیریت مصرف آب بیشتری می باشد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حمزه پور

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

کد امنيتي: [تغيير کد]

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار