رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 19 دي 1400 - 16:37

نوای جنوب:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از آغاز بازگشایی حضوری مدارس تاکنون ۴۳دانش‌آموز و هشت نفر از کادر آموزشی این استان به کرونا مبتلا شده‌اند.

نوای جنوب:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: از آغاز بازگشایی حضوری مدارس تاکنون ۴۳دانش‌آموز و هشت نفر از کادر آموزشی این استان به کرونا مبتلا شده‌اند.دکتر سعید کشمیری افزود: از این شمار ۱۲ دانش آموز هر ۲ نوبت واکسن خود را دریافت کرده بودند.

وی بیان کرد: همچنین از این تعداد ۱۳ دانش آموز در مقطع ابتدایی مبتلا به کرونا شده اند که مجوز تزریق واکسن نداشتند.

کشمیری اضافه کرد: پنج دانش آموز نیز یک نوبت واکسن زده و ۱۳ دانش آموز هم واکسن نزده بودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: همچنین از هشت نفر کادر آموزشی مبتلا شده به کرونا یک نفر واکسن تزریق نکرده و هفت نفر نیز هر ۲ نوبت واکسن خود را دریافت کرده بودند.

به گفته کشمیری از زمان برگزاری کلاس‌های درس حضوری ۲۹ کلاس شامل ۱۵ کلاس درس در تنگستان، چهار کلاس در گناوه، در عسلویه، جم و کنگان هر کدام  ۲ کلاس، یک کلاس دیر و سه کلاس در دشتستان همچنین ۶ مدرسه نیز شامل ۲ مدرسه در دشتستان، سه مدرسه تنگستان و یک مدرسه درگناوه به علت ابتلا به کرونا تعطیل شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: چگونگی ابتلای این دانش آموزان به کرونا در این استان هنوز مشخص نشده و همه آنها قرنطینه شدند.

وی اضافه کرد: برای کاهش ابتلا، بستری و فوتی‌های کرونا همچنان همه افراد باید نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام ویژه داشته باشند.

براساس گزارش سامانه ماسک متعلق به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استان بوشهر در وضعیت آبی کم خطر کرونایی قرار دارد.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار