رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 10 آذر 1400 - 12:05
اعتراض جدی رئیس شورای شهر بوشهر به حوزه درمان

نوای جنوب:رییس شورای شهر بوشهر خواستار ورود دستگاههای نظارتی و امنیتی به برخی از مسائل و مشکلات مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شد.

نوای جنوب:رییس شورای شهر بوشهر خواستار ورود دستگاههای نظارتی و امنیتی به برخی از مسائل و مشکلات مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شد.

جعفر پورکبگانی در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورا با بیان اینکه خبرهای خوبی از دانشگاه علوم ‌پزشکی استان به گوش نمی رسد ‌و شرط وزیر برای انتخاب ریاست دانشگاه از بین افراد عضو هیات علمی است اظهار کرد: در این خصوص شاهد اعمال نفوذهای هستیم.  

پورکبگانی افزود: در جریان پیک پنجم کرونا، نیروهایی که می توانستند خدمت صادقانه داشته باشند و دردهای مردم را در آن شرایط التیام ببخشد، اجازه خدمت ندادند و از مجموعه دور کردند. 

رییس شورای شهر بوشهر تاکید کرد: به دلیل ضعف مدیریت و برخی بی کفایتی ها، عملکرد مطلوب و رضایت بخش مردم شاهد نیستیم که از دستگاههای نظارتی و امنیتی درخواست داریم در موضوع دانشگاه علوم پزشکی ورود پیدا کنند.

پورکبگانی با بیان اینکه پیرامون این مسائل و مشکلات حاضریم مسئولین دانشگاه علوم پزشکی را به شورا دعوت و به صورت پخش زنده که مردم شاهد باشند مباحث را موشکافی کنیم، تصریح کرد: مسئله سردخانه بیمارستان شهدای خلیج فارس و اتفاقاتی آن که چندی پیش مطرح کردیم یک پنجاهم مسائل و مشکلات هم نیست و افراد درون‌مجموعه و اعضا هیات علمی دانشگاه از وضعیت موجود شدیدا گلایه مند هستند.

وی در پایان خواستار رسیدگی فوری به مسائل و مشکلات این دستگاه علمی و خدمات رسان شد.

در ادامه اعتراضات به وضعیت دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین این دانشگاه ساغتی قبل سعید کشمیری رئیس این دانشگاه استعفای خودرا اعلام کرد کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار