رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 آذر 1400 - 22:30

نوای جنوب:امروز در پی تلاش های مخلصانه جبهه انقلاب، جوانان عزیز و زن و مرد ولایتمدار، دولت انقلابی مستقر شده است و حضرت آیت الله رئیسی دولت را تشکیل داده اند. 

بیش از هر چیز این دولت مردمی به حمایت و یکدلی نیاز دارد.

نوای جنوب:*بسم الله الرحمن الرحیم*

خداوند متعال را شاکریم که ما را به نظام ولایی و رهبری عزیز آگاه و  فرزانه متنعم نمود و توفیق سربازی در این مسیر را به ما عنایت فرمود. 

امروز در پی تلاش های مخلصانه جبهه انقلاب، جوانان عزیز و زن و مرد ولایتمدار، دولت انقلابی مستقر شده است و حضرت آیت الله رئیسی دولت را تشکیل داده اند. 

بیش از هر چیز این دولت مردمی به حمایت و یکدلی نیاز دارد. 

ضمن گرامی داشت هفته بزرگداشت بسیج و یاد و خاطره امام ره و شهدای گلگون کفن، ستادهای انتخاباتی خود را موظف به حمایت از دولت محترم و یکدلی و همدلی و خادمی برای مردم عزیز می دانند. 

ستادهای انتخاباتی در استان بوشهر ضمن اعلام حمایت از استاندار محترم استفاده از تمام ظرفیت های موجود از جوانان انقلابی در تمام استان را توصیه می نماید. 

همچنین در پی اختلاف افکنی و فتنه انگیزی و ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم و القاء اختلاف بین جبهه انقلاب توسط یک سایت  این اهانت را از طریق قانونی دنبال و نتیجه را به سمع مردم شریف خواهد رساند. 

صحت و سلامتی و طول عمر و مصاحبت حضرت بقیة الله الاعظم روحی فداه را برای مقام معظم رهبری مدظله خواستارم.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
ستاد های رییسی

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار