رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 27 مهر 1400 - 14:01

نوای جنوب:دکتر  ️محمدی زاده استاندار بوشهر از خانه نگهداری کودک و نوجوان پسران ندای مهر بوشهر بازدید و در فضایی صمیمی با کودکان و نوجوانان این خانه دیدار و گفتگو کردند.

نوای جنوب:دکتر  ️محمدی زاده استاندار بوشهر از خانه نگهداری کودک و نوجوان پسران ندای مهر بوشهر بازدید و در فضایی صمیمی با کودکان و نوجوانان این خانه دیدار و گفتگو کردند.استاندار بوشهر هدف از این بازدید را دیدار و گفتگو با فرزندانمان در خانه ندای مهر و کارکنان زحمتکش این مجموعه ذکر کرد.
️وی افزود: با توجه به برنامه جدی استان برای تامین مسکن جوانان،  مجموعه کارکنان و مددجویان بهزیستی که ازدواج کرده اند در اولویت تامین مسکن خواهند بود.
حاجیانی مدیرکل بهزیستی استان بوشهر هم گفت: ۱۵ کودک و نوجوان پسران ۶ تا ۱۲ سال در خانه ندای مهر بوشهر از مراکز وابسته به بهزیستی استان زندگی می کنند.
️وی افزود: 4 مرکز نگه داری کودکان و نوجوانان دختر و پسر به صورت شبانه روزی در بوشهر فعالیت دارند و در مجموع ۴۰ نفر دختر و پسر در گروههای سنی ۶ تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۸ سال در آنها توسط خیرین بخش خصوصی نگه داری می شوند و بهزیستی به ازای هر نفر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ماهانه پرداخت می کند.
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر تصریح کرد: در کل استان ۵۰۰ کودک و نوجوان نیازمند در خانواده ها حمایت می شوند.
کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
احمد محمد زاده

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار