رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 25 مهر 1400 - 17:26

نوای جنوب: جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در هفته نیروی انتظامی و کشف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد.

نوای جنوب: جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند سوداگران مرگ در هفته نیروی انتظامی و کشف بیش از ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد.؛ سرهنگ سهام صالحی   با اشاره به تشدید شدن مقابله با قاچاق مواد مخدر اظهار داشت: در نیمه نخست امسال 119 قاچاقچی، 416 نفر خرده‌فروش و یک‌هزار و 302 معتاد مواد مخدر در استان بوشهر دستگیر شده‌اند.

وی با بیان اینکه در مجموع امسال تاکنون یک‌هزار و 837 نفر در رابطه با عرضه و مصرف مواد مخدر در استان بوشهر دستگیر شده است افزود: امسال با متلاشی شدن 9 باند بزرگ بیش از 5 تن انواع مواد مخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد افزایش دارد.

جانشین رئیس پلیس استان بوشهر اضافه کرد: بیش از 10 درصد مواد مخدر یاد شده به میزان 500 کیلوگرم آن در هفته نیروی انتظامی کشف شده است.

صالحی اجرا 410 مرحله پاکسازی محلات آلوده به مواد مخدر در استان بوشهر را از دیگر فعالیت‌ها دانست و گفت: در نیمه نخست امسال 98 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در استان کشف شده که رشد 250 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
مواد مخدر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار