رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 مهر 1400 - 00:10

نوای جنوب:صدیقه نیک روش، نائب رئیس شورای اسلامی شهر عالیشهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس پیام تبریکی صادر نمودند.

 

نوای جنوب: صدیقه نیک روش، نائب رئیس شورای اسلامی شهر عالیشهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس پیام تبریکی صادر نمودند.

خانم نیک روش در بخشی از این پیام عنوان کرد: دفاع مقدس یادآور رشادتها و جانفشانی‌های ملتی بزرگ است که در طول هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل استکبار جهانی و عمال دست نشانده آن ها، با افتخار و اقتدار مقاومت کردندو با ایثار، جانبازی‌ها و فداکاری‌های خود درس مردانگی و عزت را از مکتب سیدالشهدا اباعبدالله الحسین(ع) آموختند و در این مسیر تا پای جان مردانه ایستادند.

رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل در طول هشت سال جنگ نابرابر، تمام وجود خود را در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب، دین مبین اسلام، عزت، شرف و موجودیت کیان اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و در ظل رهبری پیامبرگونه بنیانگذار جمهوری اسلامی امام امت(ره) حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند که جهانیان را به حیرت و تحسین برانگیخت.

اینجانب فرارسیدن هفته گرامی داشت دفاع مقدس که ویترین مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرز‌های میهن اسلامی و جانفشانی‌های دلاورانه در زیر پرچم برافراشته اسلام و قرآن است، را به محضر خانواده محترم شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان، مردم انقلابی، شهیدپرور و ولایت مدار استان و به ویژه مردم شریف شهرستان بوشهر و شهر عالیشهر تبریک عرض می‌کنم.

صدیقه نیک روش
نائب رئیس شورای اسلامی شهر عالیشهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهرکانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
نیک روش

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار