رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 25 شهريور 1400 - 08:12

نوای جنوب:دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر، تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان را ۲۹۰ نفر اعلام کرد.

نوای جنوب:سعید کشمیری دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند که ۲۸ نفرشان به طور قطع به کرونا دچار هستند.

او با اشاره به اینکه اکنون ۲۹۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند، ادامه داد: ۴۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه در حال درمان هستند که ۱۳ نفر از آنان در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر قربانیان جدید کرونا در این استان را ۳ مرد ۶۹، ۴۴ و ۴۳ ساله عنوان کرد که سابقه بیماری سندرم داون و دیابت داشته‌اند.

کشمیری بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته ۸۰ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۵۶ به کرونا مبتلا بودند.

به گفته او، از آغاز شیوع کرونا در  استان بوشهر تا کنون ۸۴ هزار و ۲۲۶ مبتلا به این ویروس شناسایی شده‌اند که از این تعداد، هزار و ۹۱۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار