رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 23 شهريور 1400 - 19:41

نوای جنوب:برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، داشتن نوبت از سامانه salamat.gov.ir برای مراجعه به پایگاه‌های تزریق واکسن ضروری است.

نوای جنوب:برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، داشتن نوبت از سامانه salamat.gov.ir برای مراجعه به پایگاه‌های تزریق واکسن ضروری است.


مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، عنوان کرد: حداقل سن ثبت‌نام و دریافت نوبت واکسن کرونا در تمام کشور ۲ سال کاهش یافت.

بنا به اعلام این مرکز، از هم‌اکنون تمامی افراد ۴۰ سال به بالا (متولدین ۱۳۶۰ و قبل) در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir زمان و محل دریافت واکسن را بلافاصله خودشان انتخاب کنند. برای این کار، نیازی به داشتن پرونده بهداشت نیست.

همچنین افراد ۳۰ تا ۳۹ سال (متولدین ۱۳۶۱ تا ۱۳۷۰) که ساکن استان‌های آذربایجان غربی، ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کردستان، کرمان، کرمانشاه، قم و هرمزگان هستند و در پایگاه‌های بهداشت پرونده سلامت دارند می‌توانند از طریق همین سامانه ثبت‌نام کنند.

برای جلوگیری از ازدحام جمعیت، داشتن نوبت از سامانه salamat.gov.ir برای مراجعه به پایگاه‌های تزریق واکسن ضروری است.

از مراجعان خواسته شده است فقط در زمان نوبت به این پایگاه‌ها مراجعه کنند.

آغاز واکسیناسیون جمعیت بالای ۱۸ سال روستا‌های استان

همچنین دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد: از امروز طرح ضربتی واکسیناسیون جمعیت بالای ۱۸ سال برای همه گروه‌های سنی در روستا‌های استان بوشهر آغاز شد.

طبق این اطلاعیه، مراکز جامع درمانی روستایی با داشتن واکسن‌های برکت، سینوفارم و آسترازانکا، مراجعین حق انتخاب در دریافت واکسن دارند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
واکسن کرونا

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار