رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 27 تير 1400 - 10:13

نوای جنوب:پرسپولیس در شرایطی مهیا می‌شود تا برای پنجمین بار پیاپی جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر ببرد که وضعیت چندین بازیکنش برای فصل پیش رو هنوز مشخص نشده است.

نوای جنوب:؛ اولین بازیکنی که جدایی اش از پرسپولیس قطعی شده محمد حسین کنعانی زادگان است که با رقمی بسیار بالا راهی لیگ ستارگان قطر خواهد شد. کنعانی زادگان تنها بازیکن پرسپولیس نیست که این تیم را ترک می‌کند، چون چندین بازیکن دیگر این باشگاه قراردادشان انتهای همین فصل به پایان می‌رسد و آن‌ها هنوز تصمیمی برای تمدید نگرفته اند.

احمدی نوراللهی در زمره همین افراد است که تمدید نکرده و شایعه شده او هم از پرسپولیس جدا می‌شود، ولی عنوان شده اگر وضعیت مالی باشگاه سروسامان بگیرد، احمد در این باشگاه ماندنی است. با این وجود، فارغ از آن‌هایی که شایعه شده با اتمام قراردادشان در باشگاه دست و پنجه نرم می‌کنند، عنوان شده دومین خروجی قطعی پرسپولیس در انتهای فصل علی شجاعی است. مدافع – هافبکی که نتوانسته فرصت بازی زیادی در این باشگاه به دست بیاورد. آنطور که اطرافیان شجاعی خبر داده اند او می‌خواهد به تیمی برود که فرصت بازی کردن به عنوان بازیکن اصلی را داشته باشد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
پرسپولیس

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار