درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 08 اسفند 1399 - 19:21

نوای جنوب:پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس با استقبال خانواده معظم شهدا، مردم شهیدپرور و فرماندهان نیرو‌های مسلح وارد فرودگاه بوشهر شد.

نوای جنوب:پیکر پاک و مطهر ۲ شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس صبح امروز  وارد فرودگاه بوشهر شد و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در راستای مقابله با کرونا، مورد استقبال خانواده معظم شهدا، ائمه جمعه و جماعات، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و جمعی از فرماندهان نیرو‌های نظامی و انتظامی در هنگام ورود به شهدای گمنام قرار گرفت.

این ۲ شهید والامقام ۸ سال دفاع مقدس در منطقه عملیاتی فکه در عملیات والفجر مقدماتی و شلمچه در عملیات کربلای ۵ به شهادت نائل آمده‌اند.  

یکی از این شهدا هنگام شهادت ۱۹ سال سن داشته است و فردا همزمان با سالروز شهادت حضرت زینب (س) با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در برازجان تشییع و خاکسپاری می‌شود.

شهید گمنام دیگر هنگام شهادت ۱۶ سال سن داشته است و فردا در دیلم تشییع و خاکسپاری می‌شود.

این شهیدان به صورت خودرویی و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

با دفن این ۲ شهید تعداد شهدای گمنام خاکسپاری شده در این استان به ۱۶۱  شهید گمنام می‌رسد که ۱۱ شهید در گلزار شهدا و ۱۵۰ شهید گمنام دیگر در خارج از گلزار شهدا شامل دانشگاه‌ها، پادگان‌های نظامی و بوستان‌ها در ۶۵ نقطه استان بوشهر دفن شده‌اند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
شهید گمنام

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار