درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 03 اسفند 1399 - 07:25

نوای جنوب:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران پلیس شهرستان عسلویه با انجام تحقیقات شبانه روزی در اجرای طرح برخورد با توزیع کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر و با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر بارگیری و انتقال محموله مواد مخدربه استان‌های جنوبی مطلع شدند.

نوای جنوب:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران پلیس شهرستان عسلویه با انجام تحقیقات شبانه روزی در اجرای طرح برخورد با توزیع کنندگان و قاچاقچیان مواد مخدر و با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر بارگیری و انتقال محموله مواد مخدربه استان‌های جنوبی مطلع شدند.سردار خلیل واعظی افزود: قاچاقچیان مقدار قابل توجهی مواد مخدر را به روستای خره از توابع شهرستان عسلویه انتقال داده بودند و قصد داشتند به وسیله ۵ دستگاه موتورسیکلت آن‌ها را به خارج از شهرستان انتقال دهند.

او ادامه داد: ماموران قبل از هرگونه اقدام از سوی سوداگران مرگ و پس از هماهنگی با مقام قضائی، بلافاصله در قالب چند تیم عملیاتی به محل دپوی مواد اعزام شدند  و ۵۷۰ کیلو گرم تریاک را کشف و ۵ دستگاه موتورسیکلت را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی بوشهر بیان کرد: قاچاقچیان به محض اطلاع از حضور ماموران در محل با رها کردن محموله مواد مخدر متواری شدند و تلاش برای دستگیری متهمان در دستور کار است.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
تریاک عسلویه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار