درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 اسفند 1399 - 16:04

نوای جنوب:کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر وقت امروز سامانه بارشی به تدریج از شمال استان خارج می‌شود اما تا ظهر فردا در نیمه جنوبی استان، فعال خواهد بود...

نوای جنوب:کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر وقت امروز سامانه بارشی به تدریج از شمال استان خارج می‌شود اما تا ظهر فردا در نیمه جنوبی استان، فعال خواهد بود.

پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که امروز تا روز دوشنبه آینده به سبب وزش باد شدید شمال غربی، خلیج فارس به تناوب مواج و طوفانی خواهد بود.

وی اضافه کرد: از اواخر وقت امروز سامانه بارشی به تدریج از شمال استان خارج می‌شود اما تا ظهر فردا در نیمه جنوبی استان، فعال خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: طی این مدت وقوع بارش باران گاهی رگبار باران و رعد برق، وزش باد شدید و احتمال ریزش تگرگ در سطح استان پیش بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: دمای هوا طی امروز و فردا به طور محسوسی کاهش می‌یابد و روند کاهش دما تا روز شنبه در سطح استان ادامه خواهد یافت.

مساعدی تاکید کرد: به سبب وقوع گرد و خاک در کشورهای همسایه و شمالی شدن جریانات، از اواخر وقت امروز احتمال بروز پدیده گرد و غبار و کاهش دید افقی در قسمت‌های شمالی خلیج فارس دور از انتظار نیست.

وی اظهار داشت: برای ساعات آینده آسمان استان نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و گاهی گرد و خاک، طی ساعاتی بارش باران گاهی رگبار باران و رعد و برق، احتمال ریزش تگرگ و فردا در برخی مناطق مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: جهت وزش باد متغیر به تدریج شمال غربی تا شمال شرقی ۱۶ تا ۴۴ گاهی تا بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج ۹۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر گاهی بیش از ۲۴۰ سانتیمتر خواهد بود.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
کاهش دما

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار