درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 03 بهمن 1399 - 08:02
در بازدید از اماکن ورزشی دشتستان

نوای جنوب:نوروزی خاطرنشان کرد:ورزش فوتبال یکی از ورزش های مهیج و زیباست که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و جذابیت فراوانی هم دارد و گسترش زیرساختهای این ورزش باید مورد توجه قرار گیرد.

نوای جنوب:
*اهتمام ویژه ای به توسعه ورزش شهرستان داریم/بازسازی چمن طبیعی فوتبال آب پخش آغاز شده است*


فرماندار دشتستان گفت:توسعه ورزش از اولویت های ما در سطح شهرستان بوده و اقدامات خوبی نیز در این راستا انجام شده است و تلاش می کنیم زیرساختهای ورزشی در گستره شهرستان دشتستان بیشتر شود

 فتح الله نوروزی در حاشیه بازدید از پروژه بازسازی چمن طبیعی فوتبال بخش آب پخش اظهار داشت:همواره نگاه ویژه ای به توسعه ورزش در سطح شهرستان داشته ایم و در این راستا اقدامات خوبی نیز صورت گرفته است.

وی افزود:ورزش یکی از مهمترین عوامل مقابله با ناهنجاری های اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و همچنین سلامت جسم و روح انسانهاست.

نوروزی خاطرنشان کرد:ورزش فوتبال یکی از ورزش های مهیج و زیباست که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد و جذابیت فراوانی هم دارد و گسترش زیرساختهای این ورزش باید مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار دشتستان با اشاره به پروژه بازسازی چمن طبیعی شهر آب پخش ابراز داشت:این پروژه از خواسته های ورزشکاران و بخصوص فوتبالی های آب پخش بود که خوشبختانه با پیگیری هایی که داشتیم توانستیم در برنامه کاری قرار داده و اعتباری جهت اجرای آن جذب کنیم.

نوروزی افزود:مبلغ ۵ میلیارد ریال اعتبار اجرای این پروژه تخصیص داده شده و در اختیار اداره کل ورزش و جوانان قرار گرفته و بحمدلله شاهد آغاز عملیات اجرایی آن هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد:عملیات خاکبرداری این پروژه در حال انجام است و تاکید کرده ایم مراحل مختلف این طرح با سرعت و کیفیت مناسب انجام شود و انشالله بعد از انجام مراحل زیرسازی،شاهد کاشت چمن خواهیم بود.


افتتاح ۶ زمین چمن فوتسال و یک سالن ورزشی و سه بوستان امید با رویکرد ورزشی در شهرستان در ایام الله دهه فجر سالجاری/۵ زمین چمن فوتسال و ۲ سالن ورزشی در دست اقدام است*

فرماندار دشتستان از افتتاح ۶ زمین چمن فوتسال در سطح شهرستان در ایام الله دهه فجر سالجاری خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دشتستان،فتح الله نوروزی در حاشیه بازدید از سالن ورزشی شهر شبانکاره اظهار داشت:توسعه زیرساختهای ورزشی در سطح شهرستان از برنامه های مهم بوده که تلاش کرده ایم با تخصیص اعتبارات لازم در این راستا اقدامات خوبی داشته باشیم.

نوروزی افزود:بحمدلله با تلاش ها و پیگیری های انجام شده،فضاهای ورزشی خوبی در گستره شهرستان دشتستان احداث یا بهسازی شده است و انشالله این روند تداوم خواهد داشت.

فرماندار دشتستان از افتتاح ۶ زمین چمن فوتسال و یک سالن ورزشی و ۳ بوستان امید با رویکرد ورزشی  در ایام الله دهه فجر سالجاری خبر داد و ابراز داشت:بدنبال پیگیری ها و تلاش ها،۶ زمین چمن فوتسال و یک سالن ورزشی و ۳ بوستان امید با رویکرد ورزشی  در سطح شهرستان دشتستان آماده شده و انشالله در دهه فجر افتتاح و تقدیم ورزشکاران خواهد شد.

نوروزی افزود: ۵ زمین چمن فوتسال و ۲ سالن ورزشی نیز در دست اقدام است که انشالله با تخصیص اعتبارات لازم در آینده ای نه چندان دور تکمیل و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی ابراز داشت:تلاش می کنیم پیست تارتان شهر برازجان نیز با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان که انصافا همراهی خوبی هم داشته اند در بهمن ماه سالجاری به بهره برداری برسد.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد:اقدامات خوبی در دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش و زیرساختهای ورزشی شهرستان انجام شده که انشالله در پایان دهه مبارک فجر به اطلاع مردم خوب شهرستان خواهم رساند.

نوروزی اظهار امیدواری کرد این پروژه طبق برنامه انجام شده و تحویل فوتبالیست ها و ورزشکاران خوب بخش آب پخش گردد.

فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد:در حال حاضر و بخاطر بحران کرونا امکان استفاده از ظرفیت های ورزشی به معنای واقعی وجود ندارد ولی تلاش می کنیم با توسعه و بهسازی زیرساختها ، زمینه تعالی بیشتر  ورزش در دوران پس از بحران کرونا را فراهم نمائیم و توصیه موکد ما به ورزشکاران عزیز و همه اقشار جامعه،در حال حاضر رعایت پروتکل های بهداشتی است.

وی در پایان از تلاشهای بخشدار محترم و هیئت فوتبال آب پخش و اداره ورزش و جوانان بخش و شهرستان قدردانی کرد.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار