رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 18 دي 1399 - 15:29

نوای جنوب:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در عملیات پلیس آگاهی، دزدان خانه‌های مردم شهر بوشهر دستگیر شدند که آنان دزدی‌های خود را به‌زبان آوردند.

نوای جنوب:سردار خلیل واعظی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: این باند چهار نفره که اعضای آن اهل یکی از استان‌های غربی کشور هستند در آبان با اجاره‌ی منازل مبله در شهر بوشهر مستقر شدند.

او ادامه داد: اعضای این باند در چند روزی که در بوشهر بودند با یک خودروی ۴۰۵ بدون پلاک، از شش خانه، طلا و جواهر، وسایل کوچک و ابزار کار را دزدیدند.

سردار واعظی گفت: این باند همان‌زمان شناسایی و تعقیب شدند و حتی به ماشین آنان تیراندازی هم شد، اما فرار کردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان این‌که پلیس آگاهی استان بوشهر با سرنخ‌هایی که داشت به‌دنبال آنان بود، افزود: مخفی‌گاه این دزد‌ها در استانی دیگر شناسایی شد و در دو عملیات ویژه اعضای این باند دستگیر و اموال دزدیده‌شده کشف شد.

او گفت که ارزش دارایی‌های دزدیده‌شده این باند در استان بوشهر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است که تحویل اموال به مال‌باختگان در بخش قضایی در دستور کار است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر یادآور شد که این دزد‌ها همگی دارای پیشینه کیفری هستند و در استان اصفهان هم بیش از ۱۱ دزدی داشته‌اند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
دزد منزل

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار