رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 06 آذر 1399 - 08:54

نوای جنوب:رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: صاحبان خودروهای پلاک غیربومی‌ که ساکن بوشهر هستند می‌توانند با داشتن مجوز در این شهر تردد کنند و جریمه نمی‌شوند.

نوای جنوب:سرهنگ قدرت الله کشکولی بیان کرد: صاحبان خودروهای پلاک غیربومی‌ که ساکن بوشهر هستند، در صورت داشتن مجوز می‌توانند در معابر تردد کنند و اگر پیام جریمه برایشان آمد  به اجرائیات راهور استان مراجعه کنند و مشکل را بر طرف سازند.

او ادامه داد: همچنین وسایل نقلیه بومی استان یعنی پلاک‌های ۴۸ و ۵۸ می‌توانند در معابر بین شهری رفت و آمد کنند به شرط اینکه وارد شهر‌های نارنجی و قرمز نشوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر عنوان کرد: رفت و آمد وسایل نقلیه در بوشهر تنها شهر قرمز استان، از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ممنوع است و خودروهای متخلف از طریق دوربین‌های کنترل سرعت و نظارتی یا کارکنان راهور ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

کشکولی با اشاره به اینکه رفت و آمد خودروها در ۲۰ نقطه از مبادی ورودی و خروجی شهر‌های استان کنترل می‌شوند، گفت: اگر کسانی مانند کارمندان نیاز به رفت و آمد در ساعات منع تردد داشته باشند، باید مجوز بگیرند و در صورتی که جریمه شدند به اجرائیات پلیس راهور مراجعه کنند تا مشکل حل شود.

او از مشارکت خوب مردم با پلیس در زمینه رعایت محدودیت‌های کرونایی قدردانی کرد و از آنان خواست از سفرهای غیرضروری بپرهیزند.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
جریمه خودرو

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار