رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 02 آذر 1399 - 09:16

نوای جنوب:ضا اردکانیان در همایش فرماندهان رده‌های بسیج صنعت آب و برق استان‌ها به صورت ویدئو کنفرانس با تبریک هفته بسیج با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب، بسیج را نمونه و مسطوره ملّت ایران دانست و اظهار داشت: کمک برای اجرای طرح‌ها در زمینه محرومیت‌زدایی، تشکل هسته‌های فنی مهندسی در حل مشکلات و تامین آب و برق و مدیریت حوادث و بلایای طبیعی بسیج نقش آفرین است.

نوای جنوب:وزیر نیرو با بیان اینکه جامعه همواره نیازمند به مجموعه بسیج در حل مشکلات و جهادی عمل کردن است افزود: فرهنگ و تفکر بسیجی در همه عرصه‌های جامعه نیاز است و باید ترویج یابد.

وی، به اصلی‌ترین فعالیت بسیج در وزارت نیرو پرداخت و بیان کرد:وزارت نیرو در دولت به سبب سطح وسیعی که ارتباط با مردم دارد دستگاه منحصر به‌فردی است این امکان مسئولیت می‌آورد و باید عرصه دائمی و اصلی برای حضور بسیج در این وزارتخانه تعریف شود.

اردکانیان با تاکید بر توجه به نقش بسیج و تمام نشدنی در عرصه‌های منابع به ویژه صنعت آب و برق افزود: مسطوره ملت ایران تنها یک تعبیر زیبا نیست بلکه مسئولیتی مهم و بزرگ در جامعه است.

وزیر نیرو، با تاکید بر توجه به بازنگری اخلاقیات فردی و شخصی افزود: اصلی‌ترین چالش در برابر همه چالش‌ها عرصه اخلاقیات است چراکه اگر فروپاشی شود و دیگر عرصه‌ها توفیق باشد بی اهمیت است چون اخلاق در همه عرصه‌ها می‌تواند اثرگذاری قابل توجه داشته باشد.

وی تقویت پایبندی اخلاقی را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: هر قدر به اخلاق در همه زمینه‌ها مانند اخلاق آب، آب زیرزمینی، آب سطحی، اخلاق رئیس و مرئوس، اخلاق کاری و دیگر حوزه‌ها پایبند باشیم و تقویت کنیم اولا عمر هدر نمی‌رود و دوم اینکه حرمت خون شهدا پاس نگه داشته شده است.

در این همایش از بسیجیان نمونه صنعت آب و برق تجلیل شد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
حمزه پور

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار