درمان
    رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 01 آذر 1399 - 12:59

نوای جنوب:همزمان با آغاز طرح محدودیت‌های جدید کرونایی در سراسر کشور از اول آذرماه، کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان گناوه با استقرار نیروی انتظامی در آیینی با حضور مسئولان فعال شد.

نوای جنوب:به نقل از ایرنا، فرماندار گناوه در حاشیه اجرای این طرح به خبرنگار ایرنا گفت: به منظور اجرای مطلوب ابلاغیه محدودیت‌های جدید کرونا در این شهرستان، جلسات ستاد هماهنگی با حضور مسئولان مربوطه تشکیل و طبق  ضوابط مقررات از یکم آذر اعمال شده‌است.

کنترل مبادی ورودی شهرستان گناوه فعال شد

غلامرضا مهرجو افزود: در این ارتباط سه کارگروه شامل تشدید نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مشاغل ۱ و ۲،  گروه‌های ۳ و ۴ و تدارکات و پشتیبانی کنترل مبادی ورودی و خروجی را برعهده دارند.

وی اظهار کرد: در اجرای طرح اعمال محدودیت‌ها، ورودی به شهر گناوه از سمت میدان امام علی (ع)  و خروجی از سمت میدان بسیج پیش‌بینی شده‌است.

 مهرجو افزود:  شهروندان در تردد درون شهرستانی مشکلی ندارد اما انتظار داریم ترددها کمتر صورت گیرد.

وی گفت: تردد خودروها با پلاک غیربومی به شهر ممنوع است و شهروندانی که پلاک‌ خودرو آنان مربوط به گناوه نیست با کارت ملی و یا بیمه‌نامه می‌توانند عبور کنند و کارمندان نیز باید نامه داشته باشند.

فرماندار گناوه بیان کرد: امیدواریم در اجرای طرح جدید محدودیت‌ها،  با همکاری صمیمانه مردم و تلاش دستگاه‌های اجرایی، زنجیره انتقال  ویروس کرونا در سطح کشور و این شهرستان قطع شود و فشارها بر کادر درمانی کاهش یابد.کانال خبری نوای جنوب

برچسب ها:
گناوه

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار