رستمی
    نوای جنوب
    نگین جنوب
تاريخ انتشار: 06 آبان 1399 - 19:15

نوای جنوب: دیروز بعد از مدت‌ها فوتی کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید اما به گفته دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر، امروز آزمایش کرونای ۹ نفر از کسانی که روز‌های گذشته فوت شده‌اند مثبت اعلام شد

نوای جنوب:دیروز بعد از مدت‌ها فوتی کرونا در استان بوشهر به ثبت نرسید اما به گفته دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر، امروز آزمایش کرونای ۹ نفر از کسانی که روز‌های گذشته فوت شده‌اند مثبت اعلام شد و مجموع جان‌باختگان کرونا در استان به ۶۹۷  نفر رسید.

بستری‌های کرونا در بوشهر کاهش اما فوتی‌ها افزایش یافت

دکتر سعید کشمیری افزود: افراد فوت شده در رده سنی ۴۰ تا ۸۳ سال بوده‌اند که دو آقای ۵۲ و ۷۳ ساله بدون بیماری زمینه و بقیه افراد دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت، بیماری مزمن قلبی، چربی خون بالا بوده‌اند.

او همچنین افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند و اکنون ۲۸۲ بیمار در این بخش‌ها هستند.

دیروز تعداد بیماران بستری در این بخش‌ها ۳۰۶ نفر بود که اکنون این تعداد ۲۴ نفر کاهش یافته است.

بستری‌های کرونا در بوشهر کاهش اما فوتی‌ها افزایش یافت

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر ادامه داد: در همین مدت، ۶۴ نفر از بیماران بخش‌های کرونایی با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۴۳ نفر به کرونا مبتلا بودند.

کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۵۰ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، بیان کرد: از این تعداد ۲۴ نفر با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

او گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، ۱۵ هزار و ۱۶ مبتلا به کرونا در استان بوشهر شناسایی شده‌اند.کانال خبری نوای جنوب


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

اخبار استان بوشهر

اخبار استان فارس

اخبار ورزشی

پربازدیدترین اخبار